POLIGRAFIA

Wizytówki

 

Wydruk wizytówek, które będą wyjątkowe, estetyczne i dopracowane w każdym detalu ma ogromne znaczenie dla Twojego biznesu. To właśnie przy ich pomocy możesz kreować wizerunek swojej firmy. 

 

Wymiar podstawowy wizytówki standard: 90mm x 50mm lub 85mm x 55mm. Cennik wizytówek zawiera opcje z drukiem podstawowym na zwykłej kredzie, oraz w wersji rozszerzonej: foliowanie w opcji matowej lub błyszczącej. 

 

Wizytówki druk cyfrowy niefoliowane: 100 szt, 250 szt, 500 szt

Wizytówki OFFSET foliowane: 

250 szt (min. ilość przy laminowaniu matowym/ Soft Touch)

500 szt (min. ilość przy laminowaniu błyszczącym)

 

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy opcje złocenia, srebrzenia, lakierowania miejscowego. Nakłady poniżej 500 szt. drukujemy w technice cyfrowej z czasem realizacji do 48 godzin (pliki dostarczone do godziny 12.00). 

 

Ilości powyżej 500 egzemplarzy realizowane są w zależności od wymagań w technologii druku offsetowego z terminem 3-4 dni roboczych.

 

Ulotki

 

Ulotki w naszej ofercie podzielone są na dwie grupy standardowe oraz składane. Szeroki wybór formatów oraz dostępne gramatury papieru pozwalają na dopasowanie produktu do własnych potrzeb. Ulotki składane doskonale sprawdzają się, jako foldery reklamowe, prezentery, katalogi produktu czy oferty.

 

Dostępne formaty ulotek: Dl 99×210 mm, A5 148×210 mm, A6 105×148 mm, A4 210×297 mm

 

* Cennik druku nie zawiera pracy projektowania i przygotowania do druku

 

 

Jak przygotować zamówienie

 

Wizytówki do druku prosimy przesyłać w rozszerzeniach: TIF, CDR, PDF, AI w skali 1:1 wg. makiety produkcyjnej. Nie przyjmujemy do druku projektów – prac wykonanych w programach biurowych typu WORD, OFFICE, WORD PAD itp. Profil kolorystyczny pracy musi być przekonwertowany do profilu CMYK. Wszystkie użyte czcionki muszą być zamienione na krzywe lub prawidłowo osadzone w pliku. 

 

Spad wynosi 2 mm z każdej strony, czyli wizytówka w formacie 50×90 mm ma być przygotowana do druku w formacie 54×94 mm.

 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem!