FOTOGADŻETY

Koszulki z nadrukiem

 

Posiadamy w naszej ofercie koszulki damskie, męskie i dziecięce we wszystkich rozmiarach i w różnej gamie kolorów. Istnieje możliwość wykonania nadruku na koszulkach dostarczonych przez Klienta.

 

Kubki z nadrukiem

 

Posiadamy w ofercie duży wybór kubków białych i kolorowych, magicznych oraz termicznych do nadruku. Nadruk wykonujemy na wysokiej klasy kubkach ceramicznych powlekanych warstwą poliestru z wzorami dostępnymi w naszej bazie lub zaprojektowanymi w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Kubki przeznaczone są zarówno do mycia ręcznego, jak również nadają się do mycia w zmywarkach. Dzięki zastosowanej powłoce polimerowej nadrukowane na kubkach obrazy zachowują swoje kolory nawet po codziennym myciu kubków w zmywarce. Nadruki wykonujemy na kubkach klasycznych o pojemności 330ml, ale również na kubkach 450ml.

 

Torby materiałowe (ekologiczne) z nadrukiem

 

Torby są wykonane z naturalnej bawełny, co więcej posiadają wytrzymałe i mocno przeszyte uchwyty. Nadają się idealnie na zakupy, są wielokrotnego użytku, można w nie pakować produkty spożywcze bez obawy o widoczne ślady użytkowania po czasie. Torby te są wygodne w noszeniu i łatwo się składają. Uchwyty torby są wykonane również z bawełny, w kolorze torby, o długości około 60cm. 

 

Inne gadżety z nadrukiem

 

Breloczki, smycze, magnesy, puzzle, podkładki pod mysz, pokrowce na laptopy i tablety, poszewki… Przedstaw swoje pomysły, a my z pewnością odpowiemy!